Davet Et Kişi Başı 10 TL Bakiye Para Kazan - SMM PANEL Tavsiyesi

 Fenomensen SMM Paneli Davet Et 10 TL Kazan Kampanyası Başlattı! Üstelik sınır yok…Fenomensen SMM paneli 1. yılına özel birçok serviste %50’ye varan indirimler yapıyor ve Davet Et Kazan kampanyası ile getireceğiniz her üye için size +10 TL bakiye tanımlıyor!


Bunun için hemen size özel davet bağlantınızı kopyalayabilir ve paylaşmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, her davet ettiğiniz kişinin fenomensen.com’a kayıt olması gerekmekte. Ne kadar çok davet, o kadar çok bakiye!


Hemen kayıt olarak avantajlardan faydalanabilirsiniz ve üye daveti yaparak bakiye kazanabilirsiniz. 


Üyelik için tıklayın


https://fenomensen.com/ref/dd925


Kampanya, 30.09.2023 – 04.11.2023 tarihleri arasında geçerlidir.


Kampanya ile ilgili bazı kurallar mevcut, bunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Kurallar;


● Yapmanız gereken Davet Bağlantınız üzerinden fenomensen.com’a üye kazandırmanız. Unutmayın, sadece hesabınıza tanımlanan bağlantı üzerinden kayıt açan üyeliklerden +10 TL bakiye kazanabileceksiniz, üstelik davet sınırı da yok!

● Sadece yeni kazandırdığınız kullanıcılar için ödeme yapılır, kendi kendine referans olanlar için ödeme yapılmaz ve fark edildiğinde site üzerindeki hesapları dahi kapatılabilir.

● Referans getirdiğiniz kişinin telefon numarası veya mail adresi geçersiz olması durumunda hesabı askıya alınacak ve o kişi geçersiz sayılacaktır. Bunun için tarafınıza ödeme dahi yapılmaz.

● Referans ödemeleri, kampanya bitiş tarihi olan 04.11.2023 – 23:59 tarihinden sonra kontrol edilecek ve hesabınıza tanımlanacaktır.


Fenomensen, gerektiğinde katılım şartlarını, bitiş tarihini ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YouTube Shorts Video Tavsiyeleri

Güzel Bir Yemek Tavsiyesi Midye Saganaki Tarifi

Kwai İle Nasıl Para Kazanılır? Kwai İle Para Kazanma Yolları